MENU
Головна » 2019 » Серпень » 15 » Право людини на правову допомогу
15:36
Право людини на правову допомогу

Кожний громадянин має право звернутися, щодо надання йому безоплатної правої допомоги.

          Тому  12 серпня 2019 року головний спеціаліст  Драбівського бюро правової допомоги Золотоніського місцевого центру з надання  безоплатної вторинної правової допомоги в приміщенні Драбівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості  провів семінар, щодо роботи системи безплатної правової допомоги в Україні та можливості громадян звернутися за допомогою. Він розповів про види правових послуг, перелік категорій громадян, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу і порядок надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Також фахівець бюро проінформував про Всеукраїнські правопросвітни- цькі проекти Міністерства юстиції України й системи БПД «Я МАЮ ПРАВО!», «Чесна платіжка», та «Відповідальне батьківство».

Головний спеціаліст Драбівського бюро правової допомоги Сергій Михлик забезпечив роботу дистанційного пункту доступу до БПД у приміщенні Драбівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості та надав особисті консультації особам, що перебувають на обліку.

Переглядів: 11 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0