MENU
Головна » 2016 » Травень » 11 » Отримано заявки від 2793 претендентів на посади керівників бюро правової допомоги
13:35
Отримано заявки від 2793 претендентів на посади керівників бюро правової допомоги

Триває конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги. Збір заявок у рамках конкурсу триває до 31 травня 2016 року, і уже 2793 претенденти виявили бажання взяти участь у конкурсі.

Саме стільки онлайн-заявок від претендентів на зазначені посади було отримано станом на сьогодні, 10 травня 2016 року. Найбільше заявок надійшло від претендентів у Львівській (229 заявок), Київській (187 заявок), Дніпропетровській (182 заявки) та Вінницькій (178 заявок) областях.

 При цьому частина із цих 2793 кандидатів у відповідному полі заявки щодо бажаного населеного пункту, у якому буде відкрите бюро, зазначали можливість роботи у кількох таких населених пунктах. Жодної заявки від претендентів поки не надійшло щодо роботи лише в одному бюро правової допомоги, що у смт. Біловодськ Луганської області. У низці населених пунктів, де будуть створені бюро, наразі  надійшло від однієї до трьох заявок.

Збір заявок у рамках конкурсу триває до 31 травня 2016 року. Запрошуємо до участі у ньому!

Що стосується віку, статі, досвіду роботи претендентів, то майже 53% кандидатів – жінки, 70,5% мають юридичну освіту вище рівня бакалавра, майже 60% мають досвід налагодження діяльності "з нуля", а 85,2% – досвід роботи в організаціях/установах/ініціативах, які надають соціальні послуги. 47,5% з усіх, хто подав заявки на конкурс – віком до 30 років.

Більш детальніше станом на 10 травня 2016 року маємо наступний розподіл: 
- розподіл претендентів за статтю/віком, освітою та загальним трудовим стажем

sex age edu exp 10 05 2016


- робочий досвід претендентів

background 1 10 05 2016

background 2 10 05 2016

background 3 10 05 2016

Нагадуємо, Координаційний центр з надання правової допомоги оголосив конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги 4 квітня 2016 року.

 

Bимоги до претендентів:
- вища юридична освіта не нижче першого (бакалаврського) рівня вищої освіти;
- вільне володіння українською мовою;
- доброчесність, толерантність;
- спроможність до усної та письмової ефективної комунікації;
- аналітичне мислення, спроможність швидко орієнтуватися і шукати необхідну інформацію;
- рівень досвідченого користувача персонального комп’ютера;
- стресостійкість.

Підтверджений досвід волонтерської діяльності/участі у діяльності громадських організаціях/ініціативних групах, які надають допомогу вразливим суспільним групам, є перевагою.

Із завданнями бюро правової допомоги можна ознайомитися тут (Типове положення про бюро правової допомоги).

Для участі у конкурсі претендентам необхідно:
1) до 18 години 00 хвилин 31 травня 2016 року заповнити заявку на веб-сайтіwww.legalaid-jobs.in.ua. Надіслані в інший спосіб та/або з порушенням встановленого строку заявки не розглядаються;
2) до 00 годин 00 хвилин 17 червня 2016 року пройти курс дистанційного навчання «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги» (далі – дистанційний курс). Зареєструватися на дистанційному курсі зможуть ті претенденти, які отримають запрошення Координаційного центру з надання правової допомоги, надіслане на адресу електронної пошти, вказану в заявці. Проходження претендентами дистанційного курсу завершується о 00 годин 00 хвилин 17 червня 2016 року.

Претенденти, які відповідають встановленим вимогам та пройшли дистанційний курс, будуть запрошені на інтерв’ю шляхом надсилання регіональними центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомлення на адреси електронної пошти, вказані претендентами в заявках. Інтерв’ювання розпочнеться 30 червня 2016 року. Для проходження інтерв’ю необхідно буде прибути до приміщення відповідного регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та пред’явити паспорт громадянина України.

Прийняття на роботу здійснюватиметься директорами відповідних регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги відповідно до законодавства про працю України в межах повноважень та в порядку, що визначені Положенням про центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, затвердженим наказом Міністерства юстиції України від 10 березня 2015 р. № 329/5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 березня 2015 р. за № 266/26711.

Методологічна підтримка проведення конкурсу здійснюється українсько-канадським проектом «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що реалізується Канадським бюро міжнародної освіти і фінансується Міністерством закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади.

Переглядів: 285 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0