MENU
Головна » Архів матеріалів

Трапилося так, що наша колега, активна правозахисниця та адвокат Наталія Маркочева, яку багато хто знає особисто як захисницю прав вразливих верств населення, наразі сама потребує допомоги. Наталія з серпня 2016 року бореться з раком (стадія ІІ А). Вже зараз Наталія перенесла дві операції та 5 хіміотерапій. Попереду – ще 3 хіміотерапії.

На жаль, система забезпечення необхідними безоплатними ліками онкохворих в Україні не дає їм можливості лікуватися своєчасно. Лікарські препарати, які наразі Наталія не може отримати, необхідні їй негайно. Час у цій ситуації, на жаль, грає проти неї. Адже якщо не застосовувати препарат суворо за графіком, досягнутий результат попереднього лікування може бути втрачений.

Лікування дороговартісне – близько 800 тисяч гривень. Наталія та її родина потребують нашої допомоги.

Просимо усіх небайдужих допомогти!

Карта “ПриватБанку” 5168 ... Читати далі »

Переглядів: 185 | Додав: Admin | Дата: 21.02.2017

Громадська рада доброчесності збирає інформацію (http://grd.gov.ua/judges) стосовно кандидатів на посаду судді нового Верховного Суду. Список кандидатів, відсортований за областями, можна знайти за посиланням→ ... Читати далі »

Переглядів: 186 | Додав: Admin | Дата: 17.01.2017

Відібрано першу сотню учасників всеукраїнської програми професійного розвитку для адвокатів "Адвокат майбутнього".

Програма ,,Адвокат майбутнього’’ реалізується Асоціацією правників України (АПУ) та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу (BALAP) за підтримки проекту ,,Доступна та якісна правова допомога в Україні’’, який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та фінансується урядом Канади.

Відбір учасників до програми проходив впродовж листопада - грудня 2016 року.

Після всіх офіційних процедур узгодження і підтвердження участі у програмі "Адвокат майбутнього" команда програми оголошує імена ... Читати далі »

Переглядів: 211 | Додав: Admin | Дата: 12.01.2017

03 січня 2017 року Петро Порошенко підписав Закон України «Про Вищу раду правосуддя», яким  внесені зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну ... Читати далі »

Переглядів: 210 | Додав: Admin | Дата: 06.01.2017

Сьогодні, 21 грудня, Верховна Рада України прийняла Закон України «Про Вищу раду правосуддя», внісши зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. Тож найближчим часом коло осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, суттєво розшириться за рахунок надання такого права найбільш незахищеним суспільним групам.

Насамперед – це внутрішньо переміщені особи та особи, які претендують на отримання такого статусу, а також особи, які претендують на о ... Читати далі »

Переглядів: 193 | Додав: Admin | Дата: 21.12.2016

Увага! Відповідно до Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до реєстру та виключення з Реєстру, затвердженому постановою Кабінету Міністрів ... Читати далі »

Переглядів: 173 | Додав: Admin | Дата: 21.12.2016

Щоб не сплачувати податки та залишитись в Реєстрі неприбуткових організацій всі неприбуткові організації до 01.01.2017 мають привести установчі документи у відповідність до вимог статті 133 Податкового кодексу України.

Увага! Встановлений законом термін не буде продовжений.

Прийом та видача документів здійснюється Головним територіальним управлінням юстиції у Черкаській області, центрами надання адміністративних послуг та місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Не справляється адміністративний збір за державну реєстрацію змін до установчих документів, пов’язаних із приведенням у відповідність до законо ... Читати далі »

Переглядів: 156 | Додав: Admin | Дата: 14.12.2016

До кінця 2016 року залишилось 14 робочих днів, протягом яких неприбуткові організації мають привести установчі документи у відповідність до вимог статті 133 Податкового кодексу України. 

Увага! Адміністративний збір не справляється за державну реєстрацію змін до установчих документів, пов’язаних із приведенням у відповідність до законодавства у визначений строк.

Прийом та видача документів здійснюється Головним територіальним управлінням юстиції у Черкаській області, центрами надання адміністративних послуг та місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги, контактні дані яких розміщено на веб-сайті Головного територіального управління юстиції у Черкаській області.

Переглядів: 168 | Додав: Admin | Дата: 13.12.2016

Переглядів: 155 | Додав: Admin | Дата: 23.11.2016

Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій» від 17 липня 2015 року № 652- VIII внесено зміни до ст. 133 Податкового кодексу України (далі - Кодекс), згідно яких переглянуто вимоги, яким має відповідати неприбуткове підприємство, установа, організація (далі - неприбуткова організація). Зазначеною статтею Кодексу передбачено, що установчі документи неприбуткової організації мають містити заборону розподілу отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників), членів такої організації, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб. Також установчі документи неприбуткової організації мають передбачати передачу активів одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зарахування до доходу бюджет)' у разі припинення юридичної особи (у результаті її ліквідації, злиття, по ... Читати далі »

Переглядів: 161 | Додав: Admin | Дата: 21.11.2016

« 1 2 3 4 5 6 »